Frigoline Group

info@frigolinegroup.com

İletişim

SPLIT soğutma üniteleri

İhtiyaçlarınız için Verimli Soğutma Çözümleri

Güvenilir soğutma söz konusu olduğunda, en kaliteli Soğutma Üniteleri ve Soğutma Üniteleri serimizden başkasına bakmayın. İster Split Soğutma Ünitesine ister kapsamlı bir Soğuk Oda Depolama sistemine ihtiyacınız olsun, ihtiyaçlarınızı karşılayacak mükemmel bir çözüme sahibiz.
Soğuk Depolama, özellikle Dondurulmuş Gıda ürünleri olmak üzere ürünlerin korunmasında kritik bir öneme sahiptir. Son teknoloji Soğuk Oda teknolojimiz, ürünlerinizin optimum sıcaklıklarda kalmasını sağlayarak tazeliklerini korur ve raf ömrünü uzatır.
Endüstriyel uygulamalar için, gelişmiş Soğutma Kompresörü ve Dış Ünite kurulumlarımız benzersiz performans sunar. İster büyük ölçekli bir Chiller sistemi kuruyor olun, ister özel soğutma ihtiyaçları için Çift Kademeli bir Kompresöre ihtiyaç duyuyor olun, farklı sektörlere hitap edecek uzmanlığa sahibiz.

Hızlı dondurma kapasitesine mi ihtiyacınız var? Şok Dondurucu ünitelerimiz en zorlu gereksinimleri bile karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Hassas soğutma kapasitesi hesaplaması ve kullanıcı dostu bir soğutma kapasitesi hesaplayıcısı ile ürünlerinizin mükemmel şekilde dondurulmasını sağlıyoruz.
Isı Yükünün Hesaplanması, optimum soğutma koşullarının sağlanması için çok önemlidir. Yenilikçi ısı yükü hesaplama araçlarımız ve ısı yükü hesaplayıcımız, alanınızın kesin soğutma ihtiyaçlarını belirlemeyi her zamankinden daha kolay hale getirir. İster küçük bir derin dondurucu ister büyük bir soğuk depolama tesisi olsun, verimli soğutma sağlamak için gerekli araçlara sahibiz.

Hermetik, Yarı Hermetik ve Scroll kompresörlerin yanı sıra gelişmiş Dondurucu Odası ve Walk-in Box çözümleri de dahil olmak üzere kapsamlı bir soğutma seçenekleri yelpazesiyle, Soğuk Oda Kurulumu ve montajı ile ilgili her şey için tek adresiniziz. Bir Buz Tesisi kurmaktan özel bir Buz Evi oluşturmaya kadar, uzmanlığımız geniş bir yelpazedeki soğuk depolama ihtiyaçlarını kapsar.

   Üst düzey ürünlerimizle güvenilir soğutma ve dondurma çözümlerinin farkını yaşayın. İster küçük ölçekli bir Buz Tesisi Montajı ister karmaşık bir Soğuk Hava Deposu Tesisi olsun, kaliteye olan bağlılığımız ürünlerinizin taze, güvenli ve korunmuş kalmasını sağlar.

Standartlara uygun
Yüksek verim
Kaliteli ekipmanlar
Dış etkilere dayanıklı kabin
Kolay kurulum ve montaj
Kolay bakım
Zemin ya da duvara montaj
Geniş ürün yelpazesi
Komple, hazır ürün
Özel modeller ve tasarımlar
Elektrostatik toz boyalı kabin
Faz koruma rolesi
Trifaze kompresörlerde kontaktör
Karter ısıtıcısı
Cu/Al Kondenser
Yüksek basınç swichi
Alçak basınç swichi
Fan hız kontrol
Drayer
Devre Kesiciler
Rutubet göstergeli gaz göstergesi
Sıvı hattında servis ve bakım vanası
Entegre elektrik panosu
Likit akış kontrol selenoidi
Elektrik izolasyonu
Elektronik fan devir kontrolu
Emiş hattı akümülatörü
Alçak-Yüksek basınç presostadı
Yağ ayırıcı
Akustik ses izolasyonu

benzer ürünler

Merkezi soğutma üniteleri ticari tesislerde, marketlerde ve lojistik depolama alanlarında tercih edilmektedir. Detaylı bilgi için iletişime geçin.

Endüstriyel soğutma üniteleri ticari tesislerde, marketlerde ve lojistik depolama alanlarında tercih edilmektedir. Detaylı bilgi için iletişime geçin.

Monoblock soğutma üniteleri ticari tesislerde, marketlerde ve lojistik depolama alanlarında tercih edilmektedir. Detaylı bilgi için iletişime geçin.