Frigoline Group

info@frigolinegroup.com

İletişim

Frigoline Group Hakkımızda

   Endüstriyel soğutma sektöründe inovatif ve ergonomik çözümler üretmek amacıyla kurulan firmamız, hayata geçirdiği başarılı projelerle kısa sürede dünyanın önde gelen temsilcilerinden biri haline gelmiştir. Bir Group firması olarak oluşturduğumuz, Frigoline, Frigoplus, Frigoline International, Frigo Cooling ve Frigo Marketing olarak sektörde 20 yılı aşkın tecrübemiz ile son 8 yılını soğuk hava deposu makine ve ekipman üretimine yönelmiştir. Güçlü firma yapılanmamız ve uzman kadromuz ile ticari ve endüstriyel soğutmayı tüm dünyaya ulaştırmaktadır.

    Üretim alanındaki uzmanlığını anahtar teslim proje uygulamalarındaki kazanımlarla birleştiren Frigoline Group, soğuk hava deposu üretimindeki inovatif tasarımları ve tecrübeleri ile kişiye özel, akılcı ve kalıcı çözümler sunmakta ve maksimum verim elde etmektedir.
Frigoline Group, AR-GE / ÜR-GE tabanlı ürünler geliştirerek gıda, tarım, hayvancılık, sağlık, lojistik ve ihtiyacın oluştuğu her sektöre soğuk hava deposu ve ürün muhafazası için ekonomik ve yüksek verimli enerji tasarruflu hizmet çözümleri sunmaktadır. Global pazarda, anahtar teslim proje hizmetleri ile kalite, uzun ömürlü ürün ve teknolojik gelişmelere açık ekipmanları bir arada sunan firmamız aynı zamanda satış ve satış sonrası hizmetini tüm dünyaya ulaştırmaktadır.

Vizyonumuz

   Frigoline Group olarak vizyonumuz; ulusal ve uluslararası pazarda oluşturduğumuz üretim ve hizmet ağımızı dünya markası haline getirerek; inovatif çözümlerimiz ile geleceği üreten bir firma olmaktır. Projelendirme ve anahtar teslim endüstriyel soğutma çözümlerimiz ile doğaya duyarlı markamızı, kurumsallığımız ve profesyonelliğimizle büyütmektir.

Misyonumuz

    Frigoline Group olarak misyonumuz; müşteri memnuniyetini ilke edinen ve uzun vadeli çözümler üreten, amacına uygun, çevreye duyarlı, enerji verimliliği yüksek endüstriyel soğutma sistemlerini projelendirip uygulamak ve müşterilerimizin hizmetine sunmaktır. Ulusal ve uluslararası pazarda sektörümüz ile ilgili yüksek saha ve ürün tecrübemizi, oluşturmuş olduğumuz satış pazarlama ve mühendislik hizmetlerimiz ile birleştiriyor ve farklı çözümler ile ekosisteme katma değer sağlıyoruz.

Ürünlerimiz Hakkında

   Firma Hakkında: Firmamız 2016 yılında Sivas Organize Sanayi Bölgesi’nde soğuk hava deposu makine ve ekipmanları üretimi ile faaliyetlerine başlamıştır. Yetkili satıcımız ve yetkili servisimiz ile Endüstriyel Soğutma Sektörüne yurt içi ve yurt dışında anahtar teslim çözümler sunmaktayız.

   Şirketimizin ana odağı, sürdürülebilir ilişkiler kurarken yatırımcılar için ekonomik, uzun ömürlü ürün depolama ekipmanları üretmek ve sisteme entegre etmektir. Firmamız, depolanacak ve işlenecek emtiaların yetiştirme ve işleme koşullarının doğru belirlenmesi için yatırımcılar ve çözüm ortakları ile saha tecrübesini sürekli geliştirmektedir.

   Firmamızın saha deneyiminin standartların üzerinde olması, modern teknolojiye sahip ekipmanlarla yeniliğe açık olmasını sağlamaktadır. Bu sayede depolanan ürünler minimum kayıp ve maksimum verimlilikle depolanır ve işlenir. Sonuç olarak bu tip özel üretim ekipmanların yapımının önü açılmaktadır.

Değerlerimiz

   Değer yaratarak, adaleti koruyarak ve işbirliği içinde hareket ederek öne çıkan bir kuruluş olmaya kararlıyız.

Değer oryantasyonu:
   Dürüstlük, etik davranış ve güvenilirlik gibi değerler işimizin temelini oluşturur. Her bir üyemiz bu değerleri taşıyarak ve işimizin merkezine koyarak kuruluşumuza değer katmaktadır.

Adalet ve Eşitlik:
   Adaletin herkes için erişilebilir olması gerektiğine inanıyoruz. Hiçbir şekilde ayrımcılığa yer yoktur. Tüm çalışanlarımızın yetenek ve katkılarına göre adil bir şekilde değerlendirileceği bir ortam yaratırız.

İşbirliği ve Sorumluluk:
   Şirket içi ve şirket dışı işbirliği esastır. Birlikte daha fazlasını başarırız ve sorumlulukları paylaşarak her birimiz organizasyonun başarısına katkıda bulunuruz.

Yenilik ve Değişim:
   Değişimi benimsemek ve sürekli yenilik aramak kuruluşumuzun temel bir özelliğidir. İnovasyonu cesurca destekliyoruz ve yaratıcı fikirleri teşvik ediyoruz.

Sürdürülebilirlik ve Sosyal Sorumluluk:
   İşimizi sürdürülebilir bir şekilde yapmak dünya ve toplum için değer taşıyor. Ekonomik başarının yanı sıra sosyal ve çevresel alanlarda da olumlu katkılar sağlamaya odaklanıyoruz. Bu ilkeleri takip ederek kuruluşumuzun gelecekteki başarısına katkıda bulunmayı hedefliyoruz.