Frigoline Group

info@frigolinegroup.com

İletişim

PANEL MONTAJ AKSESUARLARI

Soğuk hava deposu çözümlerinin dinamik dünyasında her unsur önemlidir. Soğuk oda panellerinin kurulum ve montajını geliştirmek için titizlikle tasarlanmış bir dizi yenilikçi çözüm olan son teknoloji panel montaj aksesuarlarımızla tanışın. Bu kapsamlı kılavuz, panel montaj ekipmanlarımızın teknik hünerlerini ortaya koyarak sizi soğuk hava deposu tesisinizi optimize edecek ve benzersiz bir verimlilik sağlayacak bilgilerle donatıyor.

Panel montaj ekipmanımız, panel kurulumunun karmaşık sürecini kolaylaştırarak sahada oyunun kurallarını değiştirir. Karmaşık ve zaman alıcı montaj günleri geride kaldı – son teknoloji aksesuarlarımızla, daha önce hiç olmadığı kadar sorunsuz ve verimli bir panel kurulum süreci yaşayacaksınız. İster yeni bir soğuk hava deposu kuruyor ister mevcut bir depoyu yeniliyor olun, panel montaj çözümlerimiz optimum sonuçlar elde etmek için güvenilir ve hassas bir yaklaşım sunar.

Yenilikler kurulumla bitmiyor; panel montaj aksesuarlarımız da soğuk oda panellerinizin uzun ömürlü ve dayanıklı olmasına katkıda bulunuyor. Güvenli ve doğru panel montajı sağlayarak, daha az aşınma ve yıpranma yaşayacak ve sonuçta soğuk hava deposu altyapınızın ömrünü uzatacaksınız. Mükemmelliğe olan bağlılığımız, panel montaj ekipmanlarımızın her ayrıntısında kendini göstererek soğuk hava deponuzun güvenilirliği konusunda size gönül rahatlığı ve güven sunar.

  


Kilit Detayı

Eksantrik kilit sistemi ile üretilen sandviç paneller bu sistem sayesinde kolayca birleştirilebilir. İki derz yüzeyi arasındaki erkek-dişi derz detayı sayesinde uygulama sonrası mükemmel, ısı köprülü, sızdırmaz derz sağlanır.

Birleşim Detayı

Sandviç panellerin erkek dişi formu sayesinde birbirine geçmesi ile ara bağlantı elemanlarına ihtiyaç duyulmadığından montajı hızlı ve pratiktir.

Kurulum Detayı

Sandviç paneller modüler yapıları sayesinde çelik konstrüksiyonlarda veya betonarme binalarda rahatlıkla uygulanabilmektedir.

 

benzer ürünler

Merkezi soğutma üniteleri ticari tesislerde, marketlerde ve lojistik depolama alanlarında tercih edilmektedir. Detaylı bilgi için iletişime geçin.

Endüstriyel soğutma üniteleri ticari tesislerde, marketlerde ve lojistik depolama alanlarında tercih edilmektedir. Detaylı bilgi için iletişime geçin.

Monoblock soğutma üniteleri ticari tesislerde, marketlerde ve lojistik depolama alanlarında tercih edilmektedir. Detaylı bilgi için iletişime geçin.